TWOJA DOMENA

Jak kupić wybraną domenę?

Jeśli znaleźliście się w tym miejscu, to znaczy, że adres poszukiwanej przez Was strony, jest na sprzedaż.  Domena, która Was zainteresowała została wyceniona i możemy przejść do transakcji sprzedażowo – zakupowej, potwierdzonej rachunkiem.

Zapytaj o cenę swojej domeny poprzez formularz kontaktowy lub zaproponuj swoją kwotę. Negocjacje zawsze są brane pod uwagę.

 

Co to jest domena?

To unikatowy adres Waszej strony internetowej, tak jak np. www.profesjonalnywizerunek.pl.

Czy za domenę się płaci?

Tak. Po wykupieniu domeny nastąpi jej przekierowanie na wskazane serwery. Należy również pilnować kolejnych opłat dotyczących wygaśnięcia domeny aby nie stracić adresu strony.

 

 

Opisz w poniższej wiadomości jakiej formy promocji i reklamy potrzebujesz.
Masz swoją stronę, profil społecznościowy? Jeśli tak, to podaj adresy jeśli nie, to napisz co chcesz stworzyć lub w jakim zakresie szukasz promocji. Jeśli interesuje Cię sesja zdjęciowa, to wskaż swoje oczekiwania lub to nad czym się zastanawiasz.
Im więcej szczegółów opiszesz, tym szybciej opracujemy plan działań dla Ciebie.

 

Administratorem danych osobowych jest Profesjonalnywizerunek.pl. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi lub informacji na przesłane zapytanie. Wysyłając wiadomość poprzez formularz kontaktowy, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z RODO i polityką prywatności.